درختچه های همیشه سبز یک روش عالی برای زیبا به نظر رسیدن باغ است

با درختچه های همیشه سبز ، باغ را در تمام طول سال جذاب نگه دارید. با طیف گسترده ای از درختچه های همیشه سبز ، از جمله گل ، مقاوم ، سایه دوست ، عاشق آفتاب و انتخاب گسترده ای از درختچه ها با عادات مختلف رشد ، همه ما می توانیم باغ های شگفت انگیزی در هر روز از سال داشته باشیم.

بسیاری از گیاهان همیشه سبز بسیار مقاوم هستند و می توانند در انواع  قیمت گل آزالیا مختلف خاک قرار بگیرند ، با این حال باید بررسی کنید که هر درختچه برای نوع خاکی که در باغ خود دارید مناسب است ، علاوه بر این بسیاری از درختچه های همیشه سبز می توانند در ظروف پرورش داده شوند.

برخی از درختچه های همیشه سبز گرامی و مورد علاقه انگلستان عبارتند از: <

رودودندرون:

بوته های Rhododendron در بهار در انواع رنگ ها و گل ها وجود دارند. رودودندرون در خاک اسیدی تخلیه شده در باغ و یا در ظروف در مکان های جزئی آفتاب / سایه رشد می کند.

آزالیاس:

پسر عموی کوچکتر Rhododendron ، Azalea همچنین در طیف وسیعی از رنگ ها و گل ها در بهار می آید. بوته های همیشه سبز آزالیا خاک اسیدی با زهکشی خوب در باغ یا گلدان های گیاهان را در مکان های آفتاب / سایه جزئی ترجیح می دهند.

مخروطیان:

سوزنی برگ های همیشه سبز در انتخاب خوبی از اندازه ها ، سایه های سبز ، شکل ها موجود است. گیاهان مخروطی همیشه سبز از جمله Picea ، Juniperus ، Chamaecyparis انتخاب بسیار خوبی دارند. بیشتر مخروطیان بوته های مقاومی هستند که موقعیت های آفتابی را ترجیح می دهند.

هجینگ:

Yew ، Privet ، Common Box ، Laurel فقط تعدادی از درختچه های عالی هستند که می توانند برای ایجاد پرچین های زیبا استفاده شوند. تعداد زیادی از این درختچه های همیشه سبز پرچین مقاوم هستند و می توانند در نقاط آفتابی ، سایه دار یا سایه ای جزئی رشد کنند.

ائونیموس:

گیاه Evergreen Euonymus در انواع مختلفی موجود است که اکثر آنها بوته های مقاومی هستند که در اکثر انواع خاک به راحتی قابل رشد هستند. تقریباً همه Euonymus در مکان های سایه ، سایه جزئی یا مکان های کامل آفتاب رشد خوبی می کنند و این یک درختچه بسیار متنوع است.