کار با داشتن آژانس دیجیتال – قسمت 1

BOC به معنای وسعت پوشش است. این بدان معناست که همه صفحات وب در یک وب سایت از نظر موضوعی یا معنایی مهم هستند. از آنجا که مرتبط بودن مزیت کسب رتبه های بهتر است ، یک کمپین خوب در بازاریابی و چند جنبه دیگر ، صفحات معتبر از قدرت بیشتری برخوردار هستند. این مقام علاوه بر این یکی از عوامل احساسی برای رتبه بندی بهتر در جستجو است.

مدیر ادغام Great Plains – که در آن یک ابزار کاربر نهایی است – کاملاً شهودی است ، 100٪ منطق کسب و کار را تأیید می کند ، سوابق اصلی را وارد می کند / به روز می کند (حساب ها ، کارمندان ، مشتریان ، فروشندگان. بنابراین.) معاملات را به جدول کار وارد می کند . محدودیت مدیر یکپارچه سازی – قرار است از پنجره های GP در پشت صحنه و بدون نشان دادن آنها استفاده کند – بنابراین نسبتاً کند نیست – ماشین حساب های دستی 100 رکورد به همراه دارند – اما مدیر Instagram شما باید درباره هزاران صحبت کنید – این روش خوبی نیست . به هر حال شما می توانید مدیر ادغام را با VBA برنامه ریزی کنید.

Ferret ، من کشف کردم ، یک محصول ناهموار با کیفیت صنعتی است که روی  تولید تیزر تبلیغاتی  یک کار کاملاً خاص طراحی شده است – برای ارزیابی یک محقق یا ارزیابی فناوری بمب. تولید تیزرهای تبلیغاتی روش شگفت انگیز و ساده برای بازرسی در خودروها.

ب) بدانید چه می خواهید: این مرحله باید در واقع مرحله اول باشد. قبل از مراجعه به نمایندگی دیجیتال مناسب برای نیازهای بازاریابی خود ، باید بدانید که می توانید از آنها استفاده کنید. حداقل باید کالاهای استراتژیکی داشته باشید که دوست دارید در سیستم عامل های آنلاین انجام دهید.

د) همه گزینه ها را قبل از چشم نگه دارید و سپس آنها را مقایسه کنید: سعی کنید به همان تعداد آژانس را مشاهده کنید و سپس بر اساس پیشنهادات آنها مقایسه کنید. مناسب ترین آژانس دیجیتال را مقایسه و ارائه دهید. حالا ، این همه سخت نیست. یا ، همه اینها است؟ هنگام انجام مقایسه ، فقط اطمینان حاصل کنید که شرکت های مورد اعتماد را در لیست خود دارید.

Alamy در واقع مثالی است که با آژانس بازاریابی دیجیتال مرتبط است و می توانید تصاویر را از آن تهیه کنید. با این حال ، شواهد حکایتی شنیده شده نشان می دهد که کسب درآمد از طریق Alamy بسیار دشوار است. این تجربه من است که معمولاً گرفتن قرارداد از آژانس برای شما آسان تر است ، این آژانس برای شما کمتری می آورد. برو فیگور!

در عوض ، یک فرد بر روی محصولات تمرکز می کند (و من تصور می کنم آنها محصولات منحصر به فرد و عالی هستند که نیاز واقعی را برآورده می کنند) ، شما رقابت بسیار کمی خواهید داشت.

حمل و نقل به طور کلی به دایرکتوری های معتبر مربوط به مثال دایرکتوری یاهو علاوه بر این یک حرکت ایمن. به این ترتیب صفحه شما مورد استفاده قرار می گیرد و مورد استفاده قرار می گیرد.